İSKENDERUN BELEDİYESİ ÜCRETSİZ SOĞAN DAĞITIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Sosyal Belediyecilik örneği sergileyen İskenderun Belediyesi üreticilerden alınan soğanları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmaya devam ediyor.

İSKENDERUN BELEDİYESİ ÜCRETSİZ SOĞAN DAĞITIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Sosyal Yardımlaşma Birimi ekipleri kent genelinde farklı noktalarda, kayıtlı bulunan ihtiyaç sahibi ailelere soğan dağıtımı gerçekleştiriyor.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE ÇALIŞIYORUZ

Başkan Tosyalı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın bu süreçteki önemine vurgu yaparak şu ifadelerde bulundu:

"Belediyemizin İmkanları dahilinde temin edilen her evin temel gıda ihtiyacı olan patates ve soğanlar hane gözetilmeksizin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ekiplerimiz tarafından ulaştırılıyor.Bir süre patates dağıtımı gerçekleştirmiştik.Daha sonra ise soğan dağıtımlarımız başlamıştı.Periyodik bir şekilde mahalle mahalle bu dağıtımlar devam ediyor.

Bir yandan tarım üreticisini desteklerken, ürününü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza buluşturmaya devam edeceğiz.Ekiplerimiz gün içerisinde Barboros,Cırtıman,Mustafa Kemal,Gürsel,Çay,Buluttepe,Yıldırımtepe ve Gültepe mahallelerimizde, muhtarlarımızla istişareli bir şekilde dağıtım gerçekleştirdi.Halkımızın her daim yanında olduk,olmaya devam edeceğiz"

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER