banner7

İskenderun Emniyet Müdürü Güneş Öğrencilere Kitap Hediye Etti

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Eğitim öğretimin başlamasıyla birlikte eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek hem onlarla sohbet etti, hem de okumaları için kitap hediye etti.

İskenderun Emniyet Müdürü Güneş   Öğrencilere Kitap Hediye Etti

İlk ziyaretini İnönü Ortaokuluna yapan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş,  Okul önünde çocuklarla samimi bir ortamda sohbet etti, yanında getirdiği çeşitli okuma kitaplarını da hediye ederek, bol bol kitap okumalarını önerdi.

Okul Müdürü Ali Bilgen ise Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e yaptığı ziyaret ve kitap hediyesinden dolayı teşekkürlerini iletti.

İskenderun Anadolu Lisesi’ne de geçen İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, liseli gençlere özellikle Emniyetin aldığı tedbirler ve çalışmalardan memnun olup olmadıklarını, polislerden beklentilerini sordu.

Öğrenciler ise polislerin okul önlerinde bulunmalarının kendileri açısından güven verdiğini ifade ederek “Bizler için çok önemli ve bu nedenle sizlere teşekkür ediyoruz” dediler.

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ise liseli gençlere de okuma kitapları hediye ederek, okumanın önemini bir kez daha hatırlattı.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER