Kuru Fasulye Evi lezzet avcılarının radarına girdi

Hatay’ın İskenderun ilçesinde kadın girişimcilerin el lezzetlerini geniş kitlelere ulaştırdığı, sokaktaki vatandaşı ev yemekleriyle buluşturan küçük çaplı lokantalara bir yenisi daha eklendi.

Kuru Fasulye Evi lezzet avcılarının radarına girdi

İskenderun Ayakkabıcılar (Uzun Çarşıda) kadın girişimci Gülizar Ateş’ın işletmeciliğini yaptığı ev yemekleri çeşitleri üzerine hizmet sunulan Kuru Fasulye Evi kısa süre önce faaliyete başladı. Şehir merkezinde ev yemekleri arayan insanların birbirinden farklı yöresel yemekleri tattıran işletme, lezzet avcılarının da radarına girerek dikkatini çekti. Kadın girişimci Gülizar Ateş’e yeni açtıkları işyerinde zaman zaman eşi Atakaş Hatayspor Taraftarlar Derneği İskenderun Temsilcisi İzzet Ateş de sacda börek yapımına yardımcı olarak destek veriyor.    

KURU FASULYE EVİNE

KAYMAKAMLARDAN ZİYARET

Ev yemeklerini şehir merkezindeki vatandaşlarla buluşturan işletmeyi ziyaret eden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile Kaymakam adayı Cezmi Kandemir de, işletmeci Gülizar Ateş ve İzzet Ateş’le hoş sohbet ortamında bir araya geldi.

Kaymakam Yönden, Ayakkabıcılar (Uzun Çarşı) Çarşısında faaliyete açılan ve ev yemekleri üzerine hizmet sunan esnafı ziyaret ettiklerini belirterek esnaf ile hoş sohbet ortamında bir araya gelerek, yeni işyerlerinin hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerde bulundu.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER