Minik Öğrencilerden “Yaşam Toprakla Filizlenir Projesi”

İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu Kurucusu Burcu Büyükburç, öğrencileri ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Minik Öğrencilerden “Yaşam Toprakla Filizlenir Projesi”

Ellerinde çevreye karşı duyarlı mesajlı pankartlarla İTSO’yu ziyaret eden İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu Kurucusu Burcu Büyükburç ve öğrencileri projelerini anlattılar.

Okul Kurucusu Burcu Büyükburç “İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu olarak özgüvenli yapabildiklerinin farkında olan deneyimleyerek öğrenen hata yapmaktan korkmayan özgür, mutlu donanımlı çocuklar yetiştirmeyi hedefler. Yapılan araştırmaya göre 1 ağaçtan ortalama 8.2 adet kağıt üretiliyor. Dünyada her yıl ormanların yüzde 1.3’ü kağıt üretiminde kullanılıyor. Bu nedenle de tasarruf, ağaç dikimi geri dönüşüm ve çevreye duyarlılık önem taşıyor” dedi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a “Yaşam Toprakla Filizlenir” projeleri hakkında Okul Kurucusu Burcu Büyükburç, bilgiler verdi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu Kurucusu Burcu Büyükburç ve öğrencileri çevreye ve ormana karşı duyarlılıklarından dolayı kutladı.

İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Muhasip Üye Gassan Kuran, Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu ve Selma Yılmaz yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER