banner7

MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİNDEN KAYMAKAM YÖNDEN’E ZİYARET!

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir süre önce genel kurulunu gerçekleştiren ve görev dağılımı yapan Muhtarlar Derneği Yönetimi Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneşi ziyaret etti.

MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİNDEN   KAYMAKAM YÖNDEN’E ZİYARET!

Güven tazeleyen Ali Rıza Kekeç Başkanlığındaki yeni yönetiminde bulunan Necati Bahriyeli, Engin Aktuğ, Fethi Bakır, İrfan Bozdağ, Hüseyin Cirdi ve Alaaddin Karadal İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e iade-i ziyareti gerçekleştirdi.

Kaymakam Yönden’in toplantı salonunda konuk ettiği ziyaret karşılıklı sohbet ortamında geçti. Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Kekeç derneğin öncelikli hedefinin muhtarları bir arada tutmak, sorunların çözümünde lokomotif güç oluşturmak olduğunu söyledi.

Ardından İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı de makamında ziyaret eden İskenderun Muhtarlar Derneği yönetimi seçimden sonra ilk kez iade-i ziyarette bulundu. Muhtarlar Derneği yönetimi İlçe Emniyet Müdürü Güneş ile Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletirken, var olan sorunlarla ilgili de karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER