PEYNİRCİLER PASAJI KAPSAMLI BİR ŞEKİLDE TEMİZLENDİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,şehir genelinde tüm noktalarda kapsamlı temizlik çalışmalarının yapıldığını belirtti.

PEYNİRCİLER PASAJI KAPSAMLI BİR ŞEKİLDE TEMİZLENDİ

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Peynirciler Pasajını köşe bucak temizledi.

PASAJ TERTEMİZ BİR HALE GETİRİLDİ

Kent genelinde çevre ve görüntü kirliliği oluşturan tüm noktalarda hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,"Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz peynirciler pasajında baştan aşağı temizlik işlemi gerçekleştirdi.Özellikle ikinci katta bulunan boş işyerlerine duyarsız kişilerden tarafından atılan atıklar çok kötü bir görüntü oluşturuyordu.Bu alanlar tertemiz bir hale getirildi. El ele vererek daha temiz ve yaşanılabilir bir kent için hep birlikte çalışmalı ve özveri göstermeliyiz ” dedi.

BAŞKAN TOSYALI'YA TEŞEKKÜR

Peynirciler Pasajı esnafları adına bir konuşma yapan Yusuf Oruk ise "İskenderun Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı'ya çok teşekkür ediyoruz.Yıllardır el atılmayan alanları temizleterek pasajımızı daha temiz bir görüntüye kavuşturdular. Ardından kapsamlı bir dezenfeksiyon çalışması yapıldı.Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimize çok teşekkür ediyorum.Pasajımız şimdi daha güzel bir hal aldı" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER