BELEN'e HASTANE MÜJDESİ

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, hastane müjdesini sosyal medya aracılığı ile verdi.

BELEN'e HASTANE MÜJDESİ

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, hastane müjdesini sosyal medya aracılığı ile verdi.

Yayınladığı mesajda katkısı olan herkese teşekkürlerini ileten GÜL'ün mesajı ;

"Yıllardır ilçemizin kanayan yarası olan Devlet Hastanesine kavuşmasının mutluluğuyla, ilçemize gelerek bizleri onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Cumhur İttifakı Hatay Milletvekillerimiz Abdülkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı başta olmak üzere tüm milletvekillerimize teşekkürlerimi sunar, Belen Devlet Hastanemizin Belenli hemşehrilerime şifa dağıtmasını yüce Rabbimden niyaz ederim."

İbrahim GÜL
Belen Belediye Başkanı

15 Yataklı Entegre Belen Devlet Hastanesi 3 bin 143 metkare alana yapılacak.
İhale Tarihi: 18.06.2020
İhaleden sonra inşaat süresi 450 gün.

Uzun yıllardır yapımı için girişimlerde bulunulan Perabet Belen Devlet Hastanesi’nin inşaatı için ihale başvuruları yapılacak. Edinilen bilgiye göre 18 Haziran 2020 tarihine kadar teklif verilebilecek olan ihale için başvurular başladı. Bodrum, zemin ve 1. Kat olmak üzere 3 katlı yapılacak olan hastane 10 yatak kapasitesinde olacak. Hastanenin yer tesliminden itibaren 450 gün içerisinde bitirilmesi ön görülüyor.

BAKAN KOCA MÜJDEYİ VERMİŞTİ

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, 4 Mart tarihinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya gerçekleştirdikleri ziyarette Bakan Koca’nın kısa süre içerisinde Belenlilere bir müjde vereceğini ifade etmişlerdi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 22:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER