ALTAYLI ve AKŞENER'e Sert Tepki

#AltaylıÜrüyorMadamGülüyor

ALTAYLI ve AKŞENER'e Sert Tepki

Habertürk TV’de Fatih Altaylı’nın İP Genel Başkanı Meral Akşener’i konuk ettiği Teke Tek programında MHP ve Ülkücü harekete yönelik hakaretler içeren ifadelerine Ülkücü camiadan tepkiler büyüyor.

Yapılan ihanet söylemlerine bir tepkide "Medyanın İhanet Yüzü" paylaşımı ile MHP Hatay İl Başkanı Murat ADAL'dan geldi.

MHP İl Başkanı Murat ADAL:

"Biz bu tür seviyesizilklere Hanımefendi'nin uslubundan dolayı çok şaşırmıyoruz artık.

İlginç olan, buna çanak tutmayı görev addetmiş ihanet odaklı medya maymunlarının bu huylarından vazgeçmeyişi.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ne kadar edep ve saygı timsali ise, muhattap dahi görmediğimiz bu zevatlar o kadar edep, iffet yoksunu bir uslubun şaklabanlığını yapmaktadırlar.

Yüce Türk Milleti ; bu vatana can veren ve tereddütsüz can verecek olan Ülkücü camiayı gönlündeki yerinde muhafaza etmektedir." dedi.

#AltaylıÜrüyorMadamGülüyor

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı'da Twitter hesabından "Köhnemiş ilkesiz, seviyesiz siyasi taşeronlar Türk Milletinin gönlünde tasfiye olmuşlardır. MHP kadroları ve tüm imkanlarıyla ekranlardan kendisine saldıran ve ülke menfaatlerini hiçe sayanlarla her zeminde mücadele etmeye devam edecektir." paylaşımı ile tepkisini ifade etti.

#AltaylıÜrüyorMadamGülüyor

Bir tepkide Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Metin TAŞÇI'dan geldi.

"Bu masada konuşulanlar bir yana,Türk Töresi ve müktesebatının böyle bir karakteri lider olarak kabul etmesi şurada dursun,Türk siyasetinin herhangi bir kademesinde var olması dahi talihsizliktir.
Türk Milliyetçilerini iğrenmeye davet ediyorum." diyerek tepkisini gösterdi.


#AltaylıÜrüyorMadamGülüyor

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray ÇİÇEK : "İtliğini Ülkücülere bulaştırmaya çalışan Fatih Altaylı, AKP yalakalığı yaparken de MHP ve Ülkücü düşmanıydı. Şimdi AKP’ye düşman oldu. Heval Meral’e yalakalık yaparken yine MHP ve Ülkücü düşmanı... Oturduğu şerefsiz sofraların ruhunu taşıyor hala !" paylaşımında bulundu.

#AltaylıÜrüyorMadamGülüyor

Gösterilen tepkilerin sonucunda Twitter'da en üst sıralarda yerini aldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 02:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER