Lütfi Kaşıkçı HBB'yi uyardı!

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kırıkhan ilçesine bağlı Alan yaylası ve Hassa ilçesine bağlı Çardak yayla yollarının berbat durumları ile bu yüzyılda hala traktörlerin arkasına bağlanan su tankerleri ile içme suyu ihtiyacını karşılamaya çalışan Altınözü ilçesine bağlı Tüleyciye Çiftliğinin sorunlarını dile getirdi.

Lütfi Kaşıkçı HBB'yi uyardı!

ALAN VE ÇARDAK YOLLARI İÇİN DE PARA YOK DİYORLAR!

Altınözü ilçesine bağlı Keskincik Mahallesi’nde bulunan Tüleyceği çiftliğinde yaşayan vatandaşların yıllardır içme suyundan mahrum bir şekilde yaşadıklarını hatırlatan Kaşıkçı, “Altınözü Keskincik köyü Tüleyceği çiftliğinde yaşayan vatandaşlarımız yıllardır içme suyundan mahrum bir şekilde yaşamlarını sürdürmektedirler. Traktörlerin arkasına bağladıkları tankerlerle köyün dışından içme suyu taşımaktadırlar. Vatandaşlar Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde içme suyu sorunun çözülmesini istediklerinde ‘Para yok’ yanıtı alıyorlar. HBB, Tüleyceği içme suyu ile Alan ve Çardak Yaylası’na yol için para yok diyor ama EXPO’da her akşam sanatçılara milyonlar ödüyor” ifadelerini kullandı.

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Hatay'a Sağlık Tesisi İstedi - Hatay  Haberleri-Hatay Tv-Hatay Gezilecek Yerler-Hatay yemekleri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER