ŞEFİK ÇİRKİN “BEN HALKIN TAKDİRİNE ÇOK GÜVENİRİM”

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, “Ben milletin takdirine çok güvenirim…Her seçimde seçimden evvel milletin bir tahmini olur ve bu güne kadar şaştığını görmedim. İYİ Parti iktidara yürüyor “ dedi.

ŞEFİK ÇİRKİN “BEN HALKIN   TAKDİRİNE ÇOK GÜVENİRİM”

Çirkin yaptığı açıklamada; ” Hatay özelinde Hatay halkı şu anki yönetimden ekseriyetle kahırlı. İYİ Parti 2 vekil çıkarır. Bunu çok önemsiyorum çünkü dediğim gibi halkın söylediğinde şaştığını görmedim. Gerçi elimizde ki anketler de böyle diyor ama halkın iradesi gerçekten her anketin üstündedir.

2018 seçimlerinde maalesef vekil çıkaramamıştık. Partimizin şu an ki tespitlerine göre Hatay’da 2 milletvekili çıkarmasının Türkiye’de İYİ Partinin muhteşem bir sonuç alacağının işaretidir. Bu da İYİ Partinin başarısı ve halkın sorunlarının dinlenmesi ve halkın sesini mecliste duyurması bakımından kabul edilmesi mantıklı bir değerlendirme olacaktır.

Bunda başta Sayın Meral Akşener’in varlığı ve liderimiz olması en büyük etkendir. Sayın Genel Başkanımız milletle kucaklaşmış ve Türk Milleti tarafından büyük kabul görmüştür. Köylü, kentli, işçi, işsiz, öğrenci, çiftçi, sanayici, esnaf, memur, ve tabi ki kadınlar olmak üzere herkes Meral Akşener’i çok sevmiş, kendinden bir parça gibi görmüştür.

Biz teşkilatlar olarak bu sebeple çok rahat çalışmaktayız. Bir siyasi partinin çalışanları için Genel Başkanının halkın yanında ki itibarı çok önemlidir ve şükür bu İYİ Partide fazlasıyla vardır.

Teşkilatlarımız Hatay’da İYİ çalışmıştır. Bu da çok önemlidir. Arkadaşlarımız her konuda bizden desteğini esirgememiş, fedakarlıkla görev yapmıştır. Üstelik göreve geldiğimiz günden bu güne kadar sadece ağır ve emin adımlarla 1.viteste ilerledik. Bu benim tercihimdi. Sağolsun il ve ilçe teşkilatlarımız bu çalışmalara uydular ve elbette bir bildiğimiz vardı. Bu kış 2. vitese geçeceğiz, acele etmeyecek, şaşırmayacak ve emin adımlarla gideceğiz.

Göreve geldiğimiz günden bu güne elbette Teşkilat içinde ufak sorunlar yaşadık. Fakat bu süreçte başta Genel Başkanımız olmak üzere tüm Genel Merkez yetkilileri bizim fitneye karşı mücadelemizde hep yanımızda durdular ve hala da durmaya devam etmekteler.

Teşkilatlarımız da bu konuda varolsunlar bize çok yardımcı oldular. Hepsine sonsuz teşekkür ediyoruz. Zira bu destek olmasa başarı da olmazdı. Parti disiplini ve huzur burdan asla taviz yok, herkes bunu bilsin.

Yalana, iftiraya, dedikoduya asla ve asla af yok. Çok şey istemiyoruz, sadece İYİ bir aile olmanın gereklerine uymak yeterlidir. Elbette ki 2 milletvekili ile yetinmeyeceğiz, bunu çok aşacağız. İnşallah Umudumuz çok yüksek, halkımıza ve teşkilatlarımıza ve tabanımıza güvenimiz tamdır.

Biz Hatay’da her siyasi partiyle tatlı bir rekabet içindeyiz, hiç birisi düşmanımız değildir. Halkımızı bölme, ayrıştırma, ötekileştirme gibi bir düşüncemiz olmadı, asla da olmayacaktır. Her partide çok kıymetli dostlarımız vardır ve hepsine bu yarışta başarılar dileriz.

Bu duygularla herkesi en kalbi duygularla, saygıyla, sevgiyle selamlıyor gününüzün İYİ olmasını diliyorum. “HATAY İYİ OLACAK, TÜRKİYE İYİ OLACAK” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER