Ben Yola Çıktıklarımı Yolda Bulduklarıma Satmam!

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, sosyal medya hesabından stadyum konusuna ve taraftarların tepkisini dile getiren bir açıklama yaptı.

Ben Yola Çıktıklarımı Yolda Bulduklarıma Satmam!

Başkan Bolat Açıklamasında; ” Yılların Büyük Camiası Zonguldakspor Kendi Evinde Bize karşı 10 kişi ile defans yapmış, Topla oynama yüzdesi de %39’a %61 Rakip Kontrataklarla gol aramış ve başarılı olmuştur.” diye konuştu.

Bazı İnsanlara taraftar demeye bile dilim varmıyor!

Takım lider ama istifa seslerinin yükseldiğini belirten Başkan Bolat; ”Bülent Hoca istifa etsin diye yazılar yazıyorlar, nedense bunların hepsi alta alta yazıyor Bunları yazdıran da buraya kendi hocalarını getirip Hüküm sürmek isteyen ve Bazı Hocalar Yıllarca İskenderunspor’u kemirmiş insanlardır.” şeklinde konuştu.

Ben yola çıktıklarımı yolda bulduklarıma satmam. Biz Teknik Ekibimizden Razıyız Bu ekiple Başladık Bu ekiple Yola Devam Edeceğiz diyen Başkan Bolat; ”Şampiyon olmanın yolu Karşılıklı sevgi ve Saygıdan geçer .Kaos ile yönetilen her Kulüp batmak zorundadır. Biz küllerimizden yeniden doğan Bir kulübüz, Biz çok zor şartlarda bu görevi yerine getirmek için büyük bir çaba içinde çalışıyoruz. Size diyeceğim tek bir şey var; sevgi ve saygınızı birbirinizden eksik etmeyin. Etmeyin ki çocuklarımıza örnek olup bir sonraki nesle iyi bir İskenderunspor taraftarları bırakalım.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER