Hatayspor Genel Sekreteri Özat'tan VAR İsyanı!

Atakaş Hatayspor Genel Sekreteri Mustafa Özat, Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldıkları maçla ilgili yaptığı açıklamada hakemin formsuz olduğunu söyleyerek, bazı pozisyonlarda VAR sistemine gitmediğini söyledi.

Hatayspor Genel Sekreteri Özat'tan VAR İsyanı!

Atakaş Hatayspor Genel Sekreteri Mustafa Özat, Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldıkları maçla ilgili yaptığı açıklamada hakemin formsuz olduğunu söyleyerek, bazı pozisyonlarda VAR sistemine gitmediğini söyledi.

Alınan sonucun sürpriz olmadığını ve 3 puanı kaçırdıkları için üzgün olduklarını aktaran Özat, şunları söyledi: "Bizim için sürpriz bir sonuç değil. Bugün buradan galibiyetle ayrılabilirdik. İnandığımız bir takım, inandığımız bir yönetim. Belki Türkiye´deki birçok kişi için sürpriz gelebilir. Bizim için son derece doğal, 3 puanı kaçırdığımıza üzülüyoruz. Dikkat ederseniz, kulüp olarak, şehir olarak ligin başından beri hep olumlu konuştuk. Hep hakem arkadaşlarımızın hatalarında art niyet aramadık, gene de aramıyoruz. Fakat bugün, VAR denen bir sistemin olmadığını gördük. Belki Akintola'nın attığı gol, rakipten gelmiş olmayabilir, bu tartışılabilir ama 91´inci dakikadaki penaltı pozisyonu net bir penaltıydı. Hakem arkadaşımızın biraz formsuz olduğunu görüyorum. Nasıl bir yönetici, bir teknik adam, bir futbolcu formsuz olabiliyorsa bence hakemler de formsuz olabiliyor. Bugün hakem arkadaşımız biraz formsuzdu. Umarım bir an önce formuna kavuşur ve eski güzel yönetimlerini gerçekleştirir. Bundan sonraki maçlarda bütün takımlara başarılar diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER