İskenderun'da yer gök turuncu-maviye büründü

Geçen sezon ikinci lige yükselme umutlarını finalde kaçıran Hatay’ın 3. Lig 2. Grupta mücadele eden temsilcisi İskenderunspor bu yıl da kaldığı play Off yarı final ilk maçına Ordu’ya giderken, kentte yer gök turuncu-maviye büründü.

İskenderun'da yer gök turuncu-maviye büründü

Hakan Bolat Başkanlığında iki sezondur ikinci ligi umudunu zirveye taşıyan İskenderunspor Kulübü, kent halkının turuncu-mavili sevdasını yeniden yeşertti. Sezon başından buyana zirve mücadelesi verdiği gruptan bir kez daha play off’a kalan İskenderun spor kafilesi yarı finalin ilk maçı için dün Ordu’ya gitti.

Cuma günü akşam saat 20.00’de oynanacak yarı final ilk maçından galibiyetle dönme arzusunda olan takıma sahip çıkan kent halkı ikinci lige çıkma mücadelesine büyük destek veriyor.

Takım galibiyet için Ordu’da yarın büyük bir mücadeleye hazırlanırken kent halkı da özlem duyduğu 2. Lige yükselme arzusuyla turuncu-mavili sevdasını büyük bir coşkuyla kent sokaklarına taşıdı. Kendin her yerinde dev turuncu mavili bayraklarla donatıldı. Genç yaşlı, kadın erkek İskenderunlu turuncu mavili kulübün galibiyet özlemiyle takımına, kulübünün arkasında dimdik durarak destek veriyor. İskenderun’da başlatılan bayrak kampanyası kısa sürede büyük ilgi gördü. Birçok şirket, esnaf ve kişiler turuncu mavili bayrakları işyerlerine ve caddelere asarak takıma olan desteklerini gösteriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER