PROTOKOL İSKENDERUNSPOR'A DESTEK

Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın önderliğinde, İskenderunspor’a destek amacıyla Anemon Otel’de iş dünyası ile bir araya geldi.

PROTOKOL İSKENDERUNSPOR'A DESTEK

Toplantıya İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, İskenderun Spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın yanı sıra, Recep Atakaş, Nuri Üysen, Ali Özyurt, Mehmet Dönmez, Atıf Ceritbinmez, Gündüz Arısoy gibi başarılı işinsanları katıldı.

Her daim İskenderun Spor’un yanında yer alan Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, “İskenderunspor yönetimimize ve futbolcularımıza başarılarının devamını dilerim” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, “Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek kentimizi gururla temsil eden İskenderunspor’umuz için hep birlikte destek olmaya devam edeceğimizi belirttik” dedi.

İskenderun Spor Kulüp Hakan Bolat yaptığı açıklamada, “İskenderun Spor’a Destek Gecesini düzenleyen ve ev sahipliği yapan Sayın Valimiz Rahmi Doğan ve Sayın Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya sonsuz Teşekkürler. Birlikte Daha Güçlüyüz” dedi.

Vali Doğan ise, “2. Lig’de lider konumunda olan ve seri galibiyetlerle yoluna devam eden takımımız İskenderunspor’a, 1. Lig yolunda başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER