Spor İnsanlarından İskenderun FK'ya Ziyaret!

İskenderunspor’a yıllarca hizmet edip formasını giyen, daha sonra bölgede hocalık yapan birçok spor insanı geçen hafta İskenderun FK’nın teknik direktörlük görevine getirilen Yusuf Tokaç’ı ziyaret etti.

Spor İnsanlarından İskenderun FK'ya Ziyaret!

Yan sahadaki antrenmanı ziyaret eden teknik adamlar, İskenderun’u profesyonel ligde temsil eden turuncu-mavili ekibe başarılar diledi.

Ziyarette ayrıca Turuncu-mavili formayı giyip, daha sonra yıllarca büyük kulüplerde ve milli takımda top koşturarak Türk futboluna emek veren İskenderun FK’nın yeni teknik direktörü Yusuf Tokaç’a görevinde başarılar temenni edildi.  

Hocalar adına kısa bir konuşma yapan teknik direktör Hıdır Özdemir, İskenderun FK teknik direktörlüğü görevine getirilen Yusuf Tokaç’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileyerek “Yıllarca Türk futboluna sayısız yıldız futbolcu yetiştiren bu kentin, futbolda hak ettiği yere gelmesi hepimizin orta özlemi. İnanıyoruz ki Yusuf hocamla birlikte bu takım başarılı olacak, takımın tüm futbolcularına da oynayacakları maçlarda başarıları bekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER