Gazeteci Gökhan Gökpınar’ın Baba Acısı

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve 8. Gün Haber Web Tv Sahibi Gökhan Gökpınar’ın babası Alaattin Gökpınar, bir süredir tedavi gördüğü Gelişim Hastanesi’nde yaşam mücadelesini kaybetti.

Gazeteci Gökhan Gökpınar’ın Baba Acısı

Uzun yıllar İskenderun’da gıda ve zahire toptancılığı yapan ve ardından Arsuz’da tarımla uğraşan Alaattin Gökpınar, 86 yaşında ve 8 çocuk babasıydı.
Bir süredir sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören Alaattin Gökpınar, tüm müdahelelere rağmen yaşam mücadelesini kaybetti.
Münire Gökpınar’ın eşi, Fedva İnan, Hülya Türkmen, Ganiye Gökpınar, Müzeyyen İnan, Gülhan Dönmez Gökpınar, Nilüfer Bulut, Gökhan Gökpınar ve Hakan Gökpınar’ın babaları, Ali İnan, Cihat İnan, Çetin Türkmen, Atalay Dönmez, Murat Bulut ve Tülin Gökpınar’ın kayınbabası Alaattin Gökpınar, hayatı boyunca eğitime önem veren bir baba olarak topluma faydalı evlatlar yetiştirdi.
Alaattin Gökpınar’ın cenazesi 29 Ocak Cumartesi günü saat 13:00'da Akçalı Mahallesi (Gökmeydan kavşağını geçince Sem Usta karşısındaki yol) Cemal Gürsel Caddesi’ndeki evinden kaldırılarak Akçalı Çamçiftlik aile mezarlığında toprağa verilecek.

Dünya Medya ailesi olarak ;

Alaattin Gökpınar’a Allah’tan rahmet, Gazeteci Gökhan Gökpınar’ın şahsına, ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2022, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER