Husumetli aileler arasında çıkan kavgada bir aile yok oldu: 4 ölü, 1 yaralı

Husumetli aileler arasında çıkan kavgada bir aile yok oldu: 4 ölü, 1 yaralı

Manisa Salihli'de daha önce mera tartışması yüzünden aralarında husumetli olan iki aile arasında yine tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönmesi sonucu hepsi aynı aileden 4 kişi hayatını kaybetti 1 kişi ise yaralandı.

Manisa'nın Salihli ilçesinde aralarında daha önceden mera yüzünden husumet olduğu iddia edilen 2 aile arasında çıkan tartışmada aynı aileden 4 kişi ölürken, diğer aileden de 1 kişi yaralandı. Olayda öldürülen 63 yaşındaki Hasan Mısırlı'nın cezaevinden yeni çıktığı öğrenildi.

ARALARINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Alınan bilgiye göre, olay, saat 11.00 sıralarında Salihli'ye bağlı Eldelek Mahallesi'nde meydana geldi. Bekir K. (57) ve Galip K. (57) isimli 2 kardeş ile daha önceden aralarında mera yüzünden husumet bulunan Halime Mısırlı (64), Halil İbrahim Mısırlı (40), Hasan Mısırlı (63) ve Halil Mısırlı (41) isimli şahıslar arasında tartışma çıktı.

AV TÜFEĞİYLE 4 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Tartışma kısa sürede kavgaya dönerken cezaevinden yeni çıkan Hasan Mısırlı (63), Bekir K'yı (57) bıçakla yaraladı. Tartışmanın büyümesi sonucu Galip K. isimli şahıs yanında bulunan av tüfeği ile Halime Mısırlı, Hasan Mısırlı, Halil Mısırlı ve Halil İbrahim Mısırlı'yı av tüfeği ile vurarak öldürdü. Hasan Mısırlı'nın cezaevinden yeni tahliye olduğu öğrenildi.

FAİLLER YAKALANDI

Olay sonrasında; olayda hafif şekilde yaralanan Bekir K. ile olayın şüphelisi olan Galip K. isimli şahıslar olayda kullanıldığı tespit edilen av tüfeği ile birlikte yakalandı. Jandarma olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER