Kaza yapıp polise saldırdı! O anlar kameraya yansıdı

Kaza yapıp polise saldırdı! O anlar kameraya yansıdı - Dünya Medya Haber Merkezi

Ankara Emniyet Müdürlüğü, trafikte polis memuruna fiziki saldırı, hakaret ve tehditte bulunduğu belirtilen sürücü hakkında adli ve idari işlem başlatıldığını açıkladı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Twitter hesabından yapılan yazılı açıklamada, bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarında, Keçiören ilçesinde resmi kıyafetli polis memuruna fiziki saldırıda bulunulmasına ilişkin paylaşımların yapıldığı belirtilerek, "27 Nisan 2020 günü saat 19.30 sıralarında mesai sonrası ikametine gitmekte olan polis memuru G.T.'nin kullandığı araca şüpheli B.B.'nin aracıyla çarpması neticesi maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir. Yaşanan trafik kazası sonrası polis memuruna fiziki saldırı, hakaret ve tehditte bulunan şüpheli yakalanarak hakkında aynı gün adli ve idari işlem başlatılmıştır" denildi.

JANDARMA TEŞKİLATINDA GÖREVLİ ARKADAŞIMIZIN HAKLI SİTEMİ İLE PAYLAŞIMINI OLDUĞU GİBİ YAYINLIYORUZ.

"Bu görüntüler aklıma hemen geçenlerde Adana da meydana gelen olayı getirdi. Polis memurunun 17 yaşındaki bir genci vurduğu haberi henüz yayılmıştı. Hatta daha hiçbirşey belli değilken esaret altında olduklarını, ülkemizde basın özgürlüğünün olmadığını iddia eden basın yayın kuruluşları istedikleri gibi, sınırsız bir özgürlük içerisinde POLİS memurunun, çocuğu keyfinden vurmuş gibi haberi soluk almaksızın son dakika diye ekranlara taşıyıp duruyorlardı. Basın, polis memurunun ifadesi bile ortaya çıkmadan onu yaftalamayı kendine ilke edinmişdi. Başarılı da olmuştu. Devleti neresinden vurursan vur. Önemli olan budur diyor basınımız. 12/13 yaşlarında polise askere silah sıkanları da böyle hızlı haber yapın da samimiyetinizi anlayalım basın yayın kuruluşları. İmkanımız olsa da herkese bir günlüğüne de olsa Jandarma, Polis üniforması giydirip görev yaptırma şansımız olsa."

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 03:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER